Zakázkový vývoj elektronických zařízení

Nabízíme zakázkový vývoj hardware a firmware od prvních prototypů až po sériovou výrobu. S vývojem máme dlouholeté zkušenosti. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci.

Vývoj Firmware

Nabízíme zakázkový vývoj firmware od jednoduchých aplikací až po složitější návrhy využívající RTOS (Real-Time Operating System). Vývoj probíhá v jazyce C, případně Assembler. Máme zkušenosti s různými typy mikrokontrolérů od 8 bitových až po 32 bitové a to od různých předních výrobců, jako například Microchip, Texas Instruments, STMicroelectronics nebo Nordic Semiconductor. Vývoj je vždy doprovázen důkladným testováním. Naším cílem je dlouhodobě spokojený zákazník a proto je pro nás kvalita prioritou.

Vývoj Hardware

Zajistíme kompletní vývoj hardware dle přání zákazníka počínaje specifikací požadavků, přes návrh schéma a BOM (bill of material), vytvoření layoutu, výroby prvních prototypů až po testování, certifikační zkoušky a tvorby dokumentace. Během vývoje jsme se zákazníkem v úzkém kontaktu a veškeré fáze s ním detailně konzultujeme. V případě zájmu jsme schopni provést i dílčí práce. Například vytvoření layoutu na základě dodaného schématu, zajistit pouze certifikační zkoušky, atd. Taktéž nabízíme review zákaznického návrhu (v případě, že si zákazník provádí vývoj sám) a následnou konzultaci.

Jak probíhá vývoj?

Zajistíme pro vás kompletní vývoj od nápadu až po konečné nasazení produktu, včetně následné podpory a servisu. Ve všech fázích s vámi úzce spolupracujeme, abychom co nejlépe splnili vaše očekávání.

První důležitý krok vývoje. V této fázi s vámi budeme úzce spolupracovat, abychom detailně specifikovali všechny vaše požadavky a časový plán.

Prvotní vývoj hardware a software (firmware) pro prezentaci základní funkčnosti produktu.
Dokončení produktu tak, aby splňoval všechny vaše požadavky.
Důkladné testování všech funkcí, abychom si byli jisti, že produkt bezproblémově pracuje a je připraven na sériovou výrobu.
Pokud si budete přát, jsme pro vás schopni zajistit i sériovou výrobu včetně finálního testování vyrobených produktů.
Vývojem a předáním to nekončí. I nadále vám budeme k dispozici a poskytovat podporu pro případ jakýchkoliv dotazů či problémů.

Referenční projekty a řešení